خوبم ، باور کن...

اشک ها را ریخته ام...غم ها را خورده ام....

نبودن ها را شمرده ام......

این روزها که می گذرد خالی ام...

خالی از خشم ،نفرت،دلتنگی وحتی ازعشق...

خالی ام از احساس...

 

نمی دونم نوشته ی کیه اما به دلم نشست!

البته به نظرم محاله!

/ 10 نظر / 8 بازدید
سامان

وقتى كه ميگى ديگه برا هميشه فراموشش كردى ؛ و هيچ احتياجى بهش ندارى ، و تمام فحشهاى دنيا رو نصيبش ميكنى ! درست زمانيه كه : بيشتر از هميشه دلت براش تنگ شده ... !!!

سامان

می نویسم که تو بخوانى، اما حیف ! دیگران عاشقانه هاى مرا می خوانند و یاد عشق خودشان می افتند ! و تو… حتى نگاه هم نمی کنى …!

سامان

و باز خواب تنها پل ارتباطی میان من و توست تو خواب می بینی مرا و من همچنان در حسرت دیدن تو حتی در خواب هم چشم انتظارم

مازروني

من چهره ام گرفته من قایقم نشسته به خشکی با قایقم نشسته به خشکی فریاد می زنم: « وامانده در عذابم انداخته است در راه پر مخافت این ساحل خراب و فاصله است آب امدادی ای رفیقان با من » گل کرده است پوزخندشان اما بر من ، بر قایقم که نه موزون بر حرفهایم در چه ره و رسم بر التهابم از حد بیرون. در التهابم از حد بیرون فریاد بر می آید از من: « در وقت مرگ که با مرگ جز بیم نیستیّ وخطر نیست ، هزّالی و جلافت و غوغای هست و نیست سهو است و جز به پاس ضرر نیست. » با سهوشان من سهو می خرم از حرفهای کامشکن شان من درد می برم خون از درون دردم سرریز می کند! من آب را چگونه کنم خشک؟ فریاد می زنم. من چهره ام گرفته من قایقم نشسته به خشکی مقصود من ز حرفم معلوم بر شماست: یک دست بی صداست من، دست من کمک ز دست شما می کند طلب. فریاد من شکسته اگر در گلو ، وگر فریاد من رسا من از برای راه خلاص خود و شما فریاد می زنم. فریاد می زنم!

میثم

به نظر من محال نیست.... یه وقتایی پیش میاد که آدم اینجوری میشه... البته این حالت لحظه ای شاید باشه... یه وقتایی پیش اومده که بدترین صحنه ها جلوت داره اتفاق می افته اما از بس که "خالی از همه چیز" هستیم هیچ اهمیتی برامون نداره..... اون لحظه ها یه جورایی دورم....... از... انسانیت.....!

میثم

ای کاش خــــــــــــدا کاری بکند.....................

ghazali khanum

نه محال نیست...من بعضی وقتا اینجوری میشم!!!!

sara

وقــــتـــی هـــمـــه چـــیــــز خــــوبــــه، مــــیـــــتـــــرســـــم ... مــــا بـــه لــنــگـــیـــدن یـــک جـــایِ کـــار عــــادت کـــــرده ایــــم..![خجالت]

hadis

سلام وبلاگت خیلی خاصه و همچنین جالب بود آفرین اگر مایل با تبادل لینک هستید بهم خبر بدید منتظرتان هستم

زهرا

عالی بود